Aplicatii pentru Helper [OFF]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Aplicatii pentru Helper [OFF]

Mesaj Scris de FasteR la data de Lun Dec 21, 2015 12:23 am

Aplicatiile rămân deschise până pe 21.12.2015 ( ora 19:00 ) . Le urez succes celor care aplica !

Ultima editare efectuata de catre FasteR in Mar Dec 22, 2015 2:48 pm, editata de 2 ori

FasteR

Data de inscriere : 21/12/2015

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

APLICATIE HELPER !

Mesaj Scris de Blanks la data de Lun Dec 21, 2015 10:07 am

- Nume ~ Nick Server -> Blanks
- Descrierea ta (min.50 cuvinte) ->Mă numesc Lucian , am 14ani , sunt din Bacău , şi imi place mult HandBall-ul . Sunt o fire sociabilă , cu viaţă socială dar mă enervez repede pe oamenii care , vorbesc să se afle in treaba , si care îşi baga nasul in lucrurile in care nu-s implicaţi ei. Am experienţă in metin , joc de 7 ani şi aş vrea ff mult să devin helper , pentru a ajuta playerii , să ii indrum pentru a fi mai buni. Invăţ ff repede. Şi am mai fost GM,MOD,SGM , TGM , HELPER şi ştiu ce trebuie si ce nu trebuie făcut.
- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper ? -> Un helper se ocupă cu ajutarea playerilor , raportarea bugurilor , liniştea pe server , dacă este cazul să dea sfaturi staff-ului si facând reclama la server.
- Alte precizari ? : Atât , nimic mai mult.

Blanks

Data de inscriere : 20/12/2015

Sus In jos

Re: Aplicatii pentru Helper [OFF]

Mesaj Scris de iLike la data de Lun Dec 21, 2015 12:53 pm

- Nume ~ Nick Server ->iLike
- Descrierea ta (min.50 cuvinte) ->Mă numesc Răzvan, am 14 ani, sunt din Bacau, îmi place footbal-ul. Mă înțeleg bine cu cei de pe server și încerc să îi ajut când pot am mai fost vip pe un server cu 50+ playeri constant in timpul zilei și m-am descurcat bine am luat up la helper, dar din păcate serverul a fost închis... Am ales acest server pentru ca m-i s-a părut frumos și cu un staff matur, nu ca pe alte servere pe care OwN-ul avea 10 ani....
- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper ? ->Raportează bug-uri (dacă sunt) păstrează pe server un limbaj adecvat, ajută playeri, cât și pe cei din Staff.
- Alte precizari ? : Aș dorii să fiu Helper deoarece aș putea să ajut playeri mai mult decât pot acum și limbajul.

iLike

Sus In jos

Mesaj Scris de SYSTEM la data de Lun Dec 21, 2015 5:08 pm

Inscrieri inchise!

SYSTEM
Admin

Data de inscriere : 20/12/2015
Varsta : 17
Localizare : Comaneşti/Bacău

Vezi profilul utilizatorului http://metin2-magical.forumagic.net

Sus In jos

Mesaj Scris de FasteR la data de Mar Dec 22, 2015 8:27 pm

Aplicatiile pentru HELPER au fost inchise !

FasteR

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 1:30 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum